V NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 lutego 2023

Jezus jest Światłością świata. Gdy gromadzimy się na  Eucharystii i przyjmujemy Go w Komunii Świętej, nasze dusze stają się lampami, które święcą Jego  jasnością. Dzielmy się tym Światłem z naszymi braćmi i siostrami…

1. Spotkanie Czcicieli Ducha Świętego  w poniedziałek -6 lutego po Mszy św. o godz.17.00 Zapraszamy

2. Wspólnota „W mocy Ducha”, zaprasza w najbliższy piątek tj. 10 lutego,na Mszę św.  wotywną ku czci Ducha świętego , na godz. 19.30 -spotkanie poprowadzi karmelita z Piotrkowic o. Romuald  Gościewski OCD. Zapraszamy!

3. W sobotę-11 lutego przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes -Światowy Dzień Chorego. Msza Święta z obrzędem Sakramentu Chorych sprawowana będzie o godz.12.00 .Zapraszamy!

4. W najbliższą niedzielę, 12 lutego, wspólnota „W mocy Ducha” będzie rozprowadzać ciasta domowej roboty. Uzyskane w ten sposób środki pieniężne zostaną przeznaczone na organizację VII Chmielnickiego Wieczory Uwielbienia.

W niedzielę -12 lutego  będzie katecheza Chrzcielna po Mszy św. o godz.16.00. Zapraszamy!

5. Składamy podziękowanie za sprzątanie  naszego Kościoła mieszkańcom  Lip. Pracowali :Ewelina Poniewierka; Aleksandra Bęben; Marek Bęben; Janina Skiba: Katarzyna Ściana; Paweł Ściana; Janina Ściana; Teresa Poniewierka; Janina Sokołowska; Paulina Kubik. Bóg zapłać za pracę i za ofiarę 100 zł.

W sobotę-  11 lutego    na godz. 9.00  zapraszamy  do sprzątania naszego Kościoła kolejnych  mieszkańców Lip.

6.Polecamy:  –lekturę prasy katolickiej

Kalendarze:  Rolnicze -35 zł;   Misyjne – 6zł.

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ubogacającym nasza liturgię- lektorom , kantorom i służbie liturgicznej Wszystkim wyjeżdżającym na ferie zimowe, pielgrzymkę i  urlopy oraz naszym gościom życzymy radości i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Niech to będzie czas dzielenia się świadectwem wiary i miłości.

Życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego  tygodnia. Szczęść Boże!

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 lutego 2023