VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 lutego 2023

1.Dzisiaj wspólnota „W mocy Ducha”  rozprowadza ciasta domowej roboty. Uzyskane w ten sposób środki pieniężne zostaną przeznaczone na organizację VII Chmielnickiego Wieczory Uwielbienia.

Dzisiaj   po Mszy św. o godz.16.00 będzie katecheza Chrzcielna. Zapraszamy!

2. We wtorek- 14 lutego, przypada liturgiczne święto Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy. Tego samego dnia tradycja wspomina Świętego Walentego, kapłana rzymskiego. Wspominany jest jako m.in. patron zakochanych. Niech to będzie okazja także do modlitwy, podziękowania Panu Bogu za miłość, którą nas obdarzył, i za bliskich, którzy nas kochają. Pamiętajmy też o narzeczonych z naszej wspólnoty parafialnej i prośmy, aby ich wzajemna miłość umacniała się i aby z Bogiem weszli na wspólną drogę życia.

3. Serdeczne Bóg zapłać  pielgrzymom do Fatimy i Santiago de Compostela  za  modlitwę w intencji naszej parafii i złożoną  ofiarę 130 euro na rzecz parafii.

4. Składamy podziękowanie za sprzątanie  naszego Kościoła mieszkańcom  Lip. Pracowali :Barbara Stachurska; Barbara Szczukiewicz; Ewelina Banaszek; Henryka Fit; Beata Ściana; Janina Pasternak; Małgorzata Bielecka; Izabela Pająk; Marzena Małsińska.Bóg zapłać za pracę i za ofiarę  90 zł.

W sobotę-  18 lutego    na godz. 9.00  zapraszamy  do sprzątania naszego Kościoła   mieszkańców Lubani.

5. Polecamy:  –lekturę prasy katolickiej

Kalendarze:  Rolnicze -35 zł;   Misyjne – 6zł.

6. Ks. Proboszcz wyjeżdża na ferie -kancelaria parafialna nie będzie czynna rano od wtorku do soboty (18 lutego).

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ubogacającym nasza liturgię- lektorom , kantorom i służbie liturgicznej.

Życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego  tygodnia. Szczęść Boże!

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 lutego 2023