V NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 Lutego 2022 r.

V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś piąta niedziela w ciągu w roku kościelnego. Dobry Bóg gromadzi nas na Świętej Wieczerzy, aby karmić słowem i Ciałem Chrystusa. W ten sposób umacnia nas na drodze naszych codziennych zmagań.

2. W piątek -11 lutego, przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Dzień wspomnienia Najświętszej Maryi Panny z Lourdes jest obchodzony także jako Światowy Dzień Chorych. Szczególną modlitwą będziemy otaczać wszystkich, którzy zmagają się z trudnościami choroby i cierpienia. Msza Święta w intencji chorych z udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych o godz. 17.00. Zadbajmy o to, by nasi chorzy bliscy czy sąsiedzi, dzięki naszej życzliwej pomocy, mogli tego dnia uczestniczyć we Mszy Świętej.

3. W piątek-11 lutego  na godz. 19.30 wspólnota „W Mocy Ducha” zaprasza na Mszę wotywną ku czci Ducha Świętego, po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa uwielbienia

4. Serdeczne Bóg zapłać za:

– rozebranie dekoracji Bożonarodzeniowej w Kościele, szczególne podziękowania dla młodzieży, s. Gracjany, s. Boguchwały, ks. Pawła, p. Jerzego Stycznia i p. Kościelnego Dominika

sprzątanie  naszego Kościoła, W sobotę pracowali mieszkańcy: Zrecza Chałupczańskiego: Agnieszka Michalska, Bożena Rękas, Sylwia Pawlicka, Ewa Wawszczyk. Zrecza Brzozowskiego: Bogusława Napieralska, Barbara Andrzejewska, Teresa Kwiecień  oraz Wielka Łąka: Iwona Wawszczyk, Jacek Stępień, Teresa Stępień. Bóg zapłać za pracę i za ofiarę 120 zł .
W sobotę  na godz.9.00 zapraszamy  mieszkańców Zrecza Chałupczańskiego i Zrecza Dużego 

5. Polecamy:

– lekturę prasy katolickiej

6. Pamiętajmy, że obowiązek zakrywania ust i nosa przy maseczki obowiązuje podczas przebywania w Kościele.

7. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ubogacającym nasza liturgię- lektorom i kantorom oraz Gościom i domownikom.                                                                                        

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

 

 

 

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 Lutego 2022 r.
Przewiń na górę