VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 Lutego 2022 r.

1. Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Każda Msza Święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.

Dzisiaj  po Mszy św. o godz.16.00 będzie Katecheza Chrzcielna. Zapraszamy

2. Jutro, w poniedziałek, 14 lutego, przypada liturgiczne święto Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy.

Tego samego dnia tradycja wspomina Świętego Walentego, kapłana rzymskiego. Wspominany jest jako m.in. patron zakochanych. Niech to będzie okazja także do modlitwy, podziękowania Panu Bogu za miłość, którą nas obdarzył, i za bliskich, którzy nas kochają. Pamiętajmy też o narzeczonych z naszej wspólnoty parafialnej i prośmy, aby ich wzajemna miłość umacniała się i aby z Bogiem weszli na wspólną drogę życia.

3. Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie  naszego Kościoła, W sobotę pracowali mieszkańcy: Zrecza Chałupczańskiego: Dorota Wawszczyk; Małgorzata Szumilas; Dorota Żarnowiec; Edyta Ciba i Zrecza Dużego: Aleksandra Brela; Daniel Brela; Jan Cheliński. Bóg zapłać za pracę i za ofiarę 70 zł. W sobotę  na godz.9.00 zapraszamy  kolejnych mieszkańców Zrecza Dużego. 

4.Polecamy:

– lekturę prasy katolickiej

5. Pamiętajmy, że obowiązek zakrywania ust i nosa przy maseczki obowiązuje podczas przebywania w Kościele.

6. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ubogacającym nasza liturgię- lektorom i kantorom oraz Gościom i domownikom.                                                                                        

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 Lutego 2022 r.
Przewiń na górę