XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 Listopada 2023 r.

1. Dziś trzydziesta druga niedziela zwykła w roku kościelnym. Błagamy Boga, aby oddalił od nas łaskawie wszelkie przeciwności, abyśmy wolni od niebezpieczeństw duszy i ciała, mogli swobodnie Mu służyć (kolekta mszalna).

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 będzie koncert religijno-patriotyczny zespołu OLD Timers. Zapraszamy!

A po Mszy św. o godz.16.00 – Katecheza Chrzcielna – zapraszamy!

2. Od 2008 roku druga niedziela listopada ma w Kościele w Polsce szczególny charakter Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Papieskie Stowarzyszenie Pomocy Kościołowi w Potrzebie stara się zwrócić oczy wiernych  i ich duszpasterzy na stale obecny dramat cierpiących chrześcijan
w różnych zakątkach świata. Dzisiaj wesprzemy duchowo i materialnie ofiarami zebranymi do puszek, naszych Braci i Siostry żyjących na Bliskim Wschodzie.

3. Składamy podziękowanie za sprzątanie naszego Kościoła dla mieszkańców Kolonii Suchowolskich. Pracowali: Emilia Ściana, Piotr Ściana, Krystyna Łapot, Marek Wiewiura, Izabela Piwowar, Jan Piwowar, Julia Piwowar. Bóg zapłać za pracę i za ofiarę 60 zł. W sobotę 18 listopada na godzinę 9.00 zapraszamy mieszkańców Śladkowa Małego.

4. Listopad, to miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Na ołtarzach bocznych znajdują się kartki na wypominki. Wszyscy, którzy będą chcieli włączyć swoich zmarłych do wspólnej modlitwy Kościoła-niech zapiszą
w mianowniku na kartce tych zmarłych. Ofiara za wypominek: za jednorazowe dowolna, za roczny jak za Msze Świętą za jedną osobę.

5. Ks. Proboszcz przebywa na urlopie, w związku z tym Kancelaria Parafialna nie będzie czynna rano od jutra do 16 listopada.

6. Polecamy :

-lekturę prasy katolickiej.

-Kalendarze Rolnicze – 35 zł i kalendarze misyjne – 7 zł

7. Wspólnota „W mocy Ducha” zaprasza na Mszę św. wotywną ku czci Ducha Świętego, na jutro na godz. 19 – tą.

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ubogacającym nasza liturgię- gościom i domownikom; lektorom, kantorom i służbie liturgicznej.

Życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego  tygodnia. Szczęść Boże!

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 Listopada 2023 r.