V NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 lutego 2024 r.

1. Biblijne czytania, które dziś odczytujemy i medytujemy, przypominają ważne kwestie: że krótkim jest życie człowieka na ziemi i że jest ono ciągłym zmaganiem się ze swoimi słabościami. Dzisiejsze czytania przypominają również, że każdy jest wezwany do głoszenia życiem Ewangelii. Obyśmy dobrze wykorzystywali czas ziemskiej pielgrzymki…

To już ostatnie dni karnawału. Przeżyjmy je w duchu chrześcijańskiej radości.

2. W jutrzejszy poniedziałek:

– z racji na przypadające wspomnienie Świętej Agaty, na Mszach Świętych pobłogosławimy przyniesiony chleb oraz wodę.

– Spotkanie Czcicieli Ducha Świętego po Mszy św. o godz. 17.00.

– Wspólnota „W mocy Ducha” zaprasza na Uwielbienie  na godz. 19.00.

3. W przyszłą niedzielę, 11 lutego, przypada Światowy Dzień Chorego. W czasie Mszy św. o godz.12.00 odbędą się Parafialne obchody dnia chorych , podczas tej Mszy św. udzielimy sakramentu chorych. Zapraszamy chorych i prosimy o pomoc w ich przywiezieniu do naszego kościoła..

4. Składamy podziękowanie za sprzątanie  naszego Kościoła dla mieszkańców  Miławki . Pracowali : Przemysław Wesołowski, Jolanta Wesołowska, Rafał Zając .Bóg zapłać za pracę i za ofiarę 30 zł. W sobotę na godzinę 9.00  zapraszamy mieszkańców Szyszczyc.

5.W nadchodzącym tygodniu zostaną zmienione tablice na klepsydry pogrzebowe, prosimy o zapoznanie się z instrukcją obsługi znajdujących  się na  nowych tablicach i użytkować je zgodnie z zaleceniami. Serdecznie dziękujemy firmie SEART za ofiarowane nowe tablice. Bóg zapłać!

7.Polecamy :

– lekturę prasy katolickiej. -Kalendarze Rolnicze -35 zł i Misyjne – 7zł.

8. Jubilatom i solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia.

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ubogacającym nasza liturgię- lektorom , kantorom i służbie liturgicznej.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego  tygodnia. Szczęść Boże!

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 lutego 2024 r.